0
שנים של עשייה חינוכית
0
משתתפים ומשתתפות
0
מדריכים ומדריכות מוכשרים ומקצועיים

מחנה הקיץ של מסע ישראלי

מחנה הקיץ יתקיים בכפר הנוער הפסטורלי ניר העמק שבעמק יזרעאל. המחנה מיועד לבוגרי כיתות ז’ + ח’ ויתקיים בין  התאריכים 2-11/8/2021 (כ”ד באב – ג’ באלול, תשפ”א). משתתפי המחנה יכירו חברים חדשים, יצברו חוויות לכל החיים וייהנו ממגוון פעילויות הכוללות, טיולים בשביל ישראל, פעילויות הווי, מעגלי שיח, מפגש תרבויות, רכיבה על סוסים, התנסות בעבודה חקלאית, בכוורת, ברפת ורחצה בבריכה. המחנה מפוקח ע”י משרד החינוך ופועל על פי התו הירוק והנחיות חוזר מנכ”ל משרד החינוך. מחנה הקיץ  מתקיים הודות לשיתוף פעולה עם קרן גודמן ופורום מחנות הקיץ בישראל.

 

שאלות ותשובות

המחנה מיועד לבוגרי ז’+ ח’ ומתאים לאוכלוסייה דתית, מסורתית וחילונית.

 

אנו פועלים תחת רישיון עסק להפעלת קייטנות. המחנה הוא בפיקוח משרד החינוך, פועל על פי התו הירוק ובהתאם להנחיות חוזר מנכ”ל משרד החינוך והמשרד להשכלה גבוהה.

המחיר 1980 ₪ למשתתף/ת. המחיר כולל: לינה וכלכלה מלאים לכל עשרת ימי המחנה, הדרכה, פעילויות, טיולים ועוד המון הפתעות. קיימת אפשרות לקבלת מילגה – ניתן להגיש בקשה למרכז מידע והרשמה.

מדריכי ומדריכות מסע ישראלי עוסקים בהדרכת נוער במהלך השנה כולה ומגיעים למחנה עם ניסיון מגוון ועשיר. בהכשרתם הם מדריכי טיולים ומנחי קבוצות, שילוב יכולות המאפשר להם להעביר את המשתתפים תהליך עומק משמעותי לצד חוויה עוצמתית ומהנה.

לפני הקיץ תקבלו את פרטי הקשר של משרד המחנה. ניתן יהיה ליצור איתנו קשר בטלפון או במיסרונים. אנחנו זמינים 24/7. ביקור הורים במחנה יתקיים ביום ראשון 8/8/2021.

נכון זה לא קל. אנחנו יודעים שלחלק מהילדים זאת תהיה הפעם הראשונה של לינה מחוץ לבית, חוויה חדשה ולא מוכרת. לפני המחנה, תקבלו מאיתנו מדריך עם עצות להכנת הילדים (וההורים) לקראת המחנה ובמהלך המחנה, צוות המדריכים והמדריכות שלנו  יהיה שם לסייע ולעזור לילדים להתמודד עם הגעגועים הביתה.

בכפר בו מתקיים המחנה ישנו חדר אוכל בו מוגשים באהבה שלוש ארוחות ביום. האוכל טעים ומגוון: מנות בשריות, מנות צמחוניות, תוספות עשירות, סלטים, פירות ועוד. אנו ערוכים לספק ארוחות לילדים עם רגישויות למזון ספציפי. יש לציין זאת בטופס ההרשמה.

המחנה מתקיים בכפר הנוער, ניר העמק שבעמק יזרעאל – www.nirhaemek.co.il

חדרי הלינה נעימים מאוד, בכל חדר בין 3-5 מיטות, ארוניות לבגדים ומזגן, שירותים ומקלחות פרטיים. במידה ותרצו שילדכם יהיה באותו חדר עם חבר אנא ציינו זאת בטופס ההרשמה בפירוט פרטי החבר. אנחנו נשבץ יחד את זוג החברים שביקש להיות אחד עם השני.

לפרטים נוספים ולהרשמה השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם