מסע ישראלית: מסע המותאם לקהל נשי | מסע ישראלי

מסע ישראלית

מסע ישראלית הנו מסע המותאם לקהל נשי ומתבסס על מענה חינוכי וייחודי של גילוי עצמי ועיצוב זהות אותו פיתח הארגון. מסעות אלה פועלים במתכונות מגוונות בהתאם לקהלי היעד וצרכי הארגונים והעמותות השונות המבקשות לצאת למסע.

מסע ישראלית – ל"אימהות עם מהות".

במסגרת מסע ישראלית יוצאת זו השנה השנייה קהילת "אימהות עם מהות" למסע ישראלי שהותאם במיוחד לאימהות ישראליות. המסע נע ברחבי הארץ, במגוון אתרי טבע, מורשת וזיכרון ונמשך ארבעה ימים. קהילת "אמהות עם מהות" היא יוזמה ארצית של אמהות, אשר שמו להן למטרה להוביל וליצור קהילות המאפשרות מימוש עצמי והשפעה חברתית המבוססים על ערכים ישראלים ויהודיים תוך פתיחות וכבוד הדדי. מסע ישראלי פועל בשת"פ עם העמותה ובמסגרת זו השתתפו מאות חברות הקהילה במסעות ייחודים שהותאמו לצרכיהן תוך שמירה על ערכי הליבה של מסע ישראלי. בשנת 2019 יצאה לראשונה קבוצת מנהיגות העמותה למסע ישראלי למנהיגות

מסע ישראלית בשת"פ עם ארגוני נשים

נשים מהפריפריה החברתית והגאוגרפית של מדינת ישראל הנמצאות בתוך תהליך דינמי ומתמשך של הגדרת זהות מעמדית, מגדרית ואתנית ועסוקות בהישרדות  לצד קשיי מחיה, וקיום יומיומי, מתמודדות פחות בשאלות זהות שייכות ומעורבות חברתית. מסע ישראלי המותאם לקהל נשי זה, מניח את זהות המשתתפות כיעד מרכזי במסע ומשלב הזדמנות לעיתים ראשונית לעיסוק מעמיק ומשמעותי בזהותן האישית והישראלית הכוללת מפגש עם עצמן, עם הקהילה עם ערכי החברה הישראלית והמדינה. מיועד לקבוצות וארגוני נשים.

מסע ישראלית לנשים

השיח, השותפות, האינטנסיביות, הפשטות, המקומות והמפגש עם נשים מעוררות השראה במסע ישראלית, יוצרים שפת מסע ייחודית המסייעת בידי המשתתפות לקיים ברור פנימי עמוק ומשמעותי ביחס לעצמן, לקהילתן, לחברה בישראל, לעם היהודי ולמדינת ישראל. מסעות נשים מתקיימים לקבוצות מאורגנות בלבד.

במסגרת זו יצא מסע נשי מרגש ומיוחד בשיתוף פעולה עם ארגון נכי צה"ל, מסע בו נטלו חלק 25 פצועות צה"ל במסע עוצמתי וחוויתי.

לפרטים נוספים ולהזמנת מסע ניתן לפנות לאור-לי רוזנבאום 02.5887893 או במייל: orly@masaisraeli.org

 

עיצוב: נעה אלבז, סטודיו דוב אברמסון © | פיתוח: בינטרנט | קידום אתרים: עידן בן אור

FEEDBACK

Description

Accessibility Statement

array(0) { }
× How can we help?